V37-76-0003 VEMO Лямбда-зонд V37-76-0003
  • 📑 На ваше бажання ми перевіряємо правильність підбору замовленого товару
Артикул: vemo-v37760003
  • MITSUBISHI CARISMA седан (DA_) 1.6 (DA1A)
    66 kW
    90 PS
    1597 ccm
    1597 ccm
    1.6 l
    4
    Бензиновый двигатель
    седан
    4G92 (SOHC 16V)
    76 kW
    103 PS
    1.6 l
    4
    Бензиновый двигатель
    седан
    Привод на передние колеса
    бензин
    Впрыскивание во впускной коллектор/Карбюратор
    4G92 (SOHC 16V)
    76 kW
    103 PS
    Наклонная задняя часть
    4G92 (SOHC 16V)
    70 kW
    95 PS
    Наклонная задняя часть
    4G92 (SOHC 16V)
  • VOLVO V40 универсал (VW) 1.8 i
    90 kW
    122 PS
    1.8 l
    универсал
    B 4184 SJ
  • MITSUBISHI SPACE STAR вэн (DG_A) 1.3 16V (DG1A)
    60 kW
    82 PS
    1.3 l
    вэн
    4G13 (16V)
    70 kW
    95 PS
    4G92 (SOHC 16V)
    61 kW
    83 PS
    1.3 l
    вэн
    4G13 (16V)
  • MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.0 Turbo 4WD (CU2W)
    148 kW
    201 PS
    2 l
    вездеход закрытый
    Привод на все колеса
    7107 ABJ
    7107 ABK
    4G63 T (DOHC 16V)
    73 kW
    99 PS
    4G92 (SOHC 16V)
    73 kW
    99 PS
    4G92 (SOHC 16V)
    63 kW
    86 PS
    ручная коробка передач 5-ступенчатая
    Диски/барабаны
    4G13 (16V)
  • VOLVO S40 I (VS) 1.8 i
    90 kW
    122 PS
    1.8 l
    B 4184 SJ
  • MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W)
    123 kW
    167 PS
    3 l
    вездеход закрытый
    Привод на все колеса
    6G72 (DOHC 24V)