V24-70-0008 VEMO Катушка зажигания V24-70-0008
  • 📑 На ваше бажання ми перевіряємо правильність підбору замовленого товару
Артикул: vemo-v24700008
  • ALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.2 V6 24V
    176 kW
    240 PS
    0 ccm
    3179 ccm
    3.2 l
    4
    Бензиновый двигатель
    Кабриолет
    Привод на передние колеса
    бензин
    Впрыскивание во впускной коллектор/Карбюратор
    936 A6.000
  • LANCIA KAPPA купе (838_) 3.0 24V (838CD, 838CD11A)
    150 kW
    204 PS
    3 l
    4
    Бензиновый двигатель
    купе
    ручная коробка передач 5-ступенчатая
    Привод на передние колеса
    Дисковой механизм
    838 B.000
  • ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A11_)
    141 kW
    192 PS
    2.5 l
    седан
    Дисковой механизм
    Yes
    AR 32405
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0
    170 kW
    231 PS
    3 l
    седан
    AR 64304
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C)
    170 kW