ME-SB-12500 MOOG Подвеска, рычаг независимой подвески колеса ME-SB-12500
  • 📑 На ваше бажання ми перевіряємо правильність підбору замовленого товару
Артикул: moog-mesb12500
  • MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221) S 350 CDI 4-matic
    179 kW
    243 PS
    0 ccm
    2987 ccm
    3 l
    4
    Дизель
    седан
    Привод на все колеса
    Дизель
    Непосредственный впрыск
  • MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221) S 500 CGI 4-matic (221.094, 221.194)
    320 kW
    435 PS
    4.7 l
    4
    Бензиновый двигатель
    седан
    Привод на все колеса
    бензин
    Непосредственный впрыск
    1313 BRB
    M 278.932
  • MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221) S 450 4-matic (221.084, 221.184)
    250 kW
    340 PS
    4.7 l
    Бензиновый двигатель
    бензин
    Впрыскивание во впускной коллектор/Карбюратор
    0999 AUE
    1313 ABB
    M 273.924
  • MERCEDES-BENZ S-CLASS купе (C216) CL 500 4-matic (216.386)
    285 kW
    388 PS
    5.5 l
    купе
    1313 BDR
  • MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221) S 350 4-matic (221.087, 221.187)
    200 kW
    272 PS
    3.5 l
    0999 BFZ
    1313 AAW
  • MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221) S 400 4-matic
    250 kW
    340 PS
  • MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221) S 350 CGI 4-matic (221.082, 221.182)
    225 kW
    306 PS
    3.5 l
    1313 BQZ
    1313 BVG
  • MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221) S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180)
    173 kW
    235 PS
    3 l
    0999 AZR
    1313 AAQ
    OM 642.932
    285 kW
    388 PS
    5.5 l
    0999 AUD
    1313 AAY
    155 kW
    211 PS
    0999 BDH
    1313 AAT
    OM 642.932
  • MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221) S 350 BlueTEC 4-matic (221.083, 221.183)
    190 kW
    258 PS
    1313 BRF
  • MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221) S 350 CDI 4-matic (221.080, 221.081)
    155 kW
    211 PS
    1313 AAT
  • MERCEDES-BENZ S-CLASS купе (C216) CL 500 4-matic (216.394)
    320 kW