B1.G120-5440.2 GALFER Комплект тормозных колодок, дисковый тормоз B1.G120-5440.2
  • 📑 На ваше бажання ми перевіряємо правильність підбору замовленого товару
Артикул: galfer-b1g12054402
  • FIAT FREEMONT (345_) 2.0 JTD 4x4
    125 kW
    170 PS
    0 ccm
    1956 ccm
    2 l
    4
    Дизель
    универсал
    Привод на все колеса
    Дизель
    Непосредственный впрыск
    1004 ADT
    939 B5.000
    940 A5.000
  • FIAT FREEMONT (345_) 2.0 JTD
    100 kW
    136 PS
    2 l
    4
    универсал
    Привод на передние колеса
    Непосредственный впрыск
    1004 ACZ
    939 B5.000
  • FIAT FREEMONT (345_) 3.6 4x4
    206 kW
    280 PS
    3.6 l
    Бензиновый двигатель
    Привод на все колеса
    бензин
    Впрыскивание во впускной коллектор/Карбюратор
    1004 ADN
    ERB
  • FIAT FREEMONT (345_) 2.0 JTD
    125 kW
    170 PS
    Привод на передние колеса
    1004 ADL
    940 A5.000
    120 kW
    163 PS
    1004 ADU
  • CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 2.8 CRD
    120 kW
    163 PS
    2.8 l
    вэн
    1004 ACI
    ENS
    120 kW
    1004 ACY
  • CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 3.3
    125 kW
    3.3 l
    2
    Бензиновый двигатель
    вэн
    бензин
    EGV
  • CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 3.8
    142 kW
    193 PS
    3.8 l
    2
    1004 ACH
    EGL
  • FIAT FREEMONT (345_) 3.6
    206 kW
    280 PS
    3.6 l
    1004 ADM
    ERB
    103 kW
    140 PS
    1004 ACL
    120 kW
    2.8 l
  • FIAT FREEMONT (345_) 2.4
    125 kW